Darmowe gry online


Kategoria: ‘Gry akcji’

Gra Czarownica

W lesie grasuje czarownica. Wszystkie samotnie chodzące po lesie dzieci powinny się gdzieś schować, albo jak najszybciej stamtąd uciekać. Celem czarownicy jest zbieranie dzieci i umieszczanie ich w garnku, w którym gotuje zupę.

Arkanoid Spongboba

Szalony pingwin Rambo

W tej grze głównym bohaterem jest pingwin Rambo. Rusza on na bój z wieloma przeciwnikami uzbrojonymi po zęby. Pingwin Rambo też nie może narzekać na brak broni. Za zostawiane przez przeciwników pieniądze może kupić wiele rodzajów broni i amunicji. Pokonani wrogowie zostawiają oprócz pieniędzy również apteczki, naboje.

Krowa łaciata

Zniszcz zamek 2

Naszym zadaniem jest niszczenie zajazdów, grodów, zamków i zabicie rodzin królewskich i króli, którzy się w tych fortyfikacjach kryją. Zajmijcie wszystkie tereny i stańcie się jedynymi władcami tych ziem.

Krowa łaciata

Gra helikopter – misja ratunkowa

Będąc pilotem helikoptera wojskowego musimy być przygotowanie na najtrudniejsze wyzwania. Tym razem celem naszej misji jest przebicie się za linię wroga, zniszczenie ich oddziałów obronnych, a także uratowanie zakładników przetrzymywanych we wrogich obozach.

Krowa łaciata

Lump Hobo na dzielnicy

Sprawdźcie jak lump Hobo rządzi na swojej dzielnicy. Używając nietypowych sposobów stawia czoła władzom, i nie cofnie się przed niczym zanim nie zapanuje na dzielnicy.

Krowa łaciata

Wojna z maszynami

Nadeszła pora postawić opór robotom i maszynom z przyszłości, które przybyły na ziemię, by objąć ją we władanie. Zbierajcie bonusy, strzelajcie celnie i nie dajcie się trafić, by zwyciężyć mechanicznych najeźdźców.

Krowa łaciata

Powietrzna operacja

Tym razem stajemy do powietrznej walki w nietypowych maszynach. Mamy do wyboru 5 bardzo ciekawych statków latających, które w czasie misji, zbierając bonusy możemy dozbrajać i unowocześniać, a przyda się to gdyż z każdym przemierzanym metrem wrogów będzie coraz więcej. Powodzenia w tej powietrznej misji.

Krowa łaciata

Ben 10 walka z czasem

Ben 10 staje przed kolejnym wyzwaniem. Staje na przeciw wielu wrogom i wielu przeszkodom do pokonania. Stawia im czoła. Za pomocą Omnitrixa zmieniajcie się w Dzikopyska, Inferno, Dzikie Pnącze i Kulopłota, i używajcie ich kosmicznych umiejętności, by pokonać wrogów. Pamiętajcie jednak, że energia Omnitrixa się wyczerpuje i należy używać go w odpowiednich momentach.

Krowa łaciata

Ben 10 misja w jaskiniach

Ben 10 jako młody chłopak musi stawiać czoła złu i wielu niebezpiecznym sytuacjom. Tym razem niebezpieczna przygoda czeka go w jaskiniach, ale i z tej trudnej sytuacji postara się znaleźć wyjście. Zbieranie symboli dodaje mu mocy i sprawia, że za pomocą Omnitrixa zmienia się w kosmitów. Pomóż mu i Ty i toruj mu drogę do wyjścia.

Krowa łaciata

Ucieczka Scoobiego i Shaggiego na rzece

Jak to zawsze bywa Scooby Doo i jego przyjaciel Shaggi uciekają przed goniącymi ich zjawami, duchami czy innymi potworami. Nie inaczej jest teraz. Tym razem znaleźli się na rzece i uciekają motorówką. Muszą zbierać silniki, które dodają im prędkości, a także unikać przeszkód, które znacznie ich zwalniają i powodują to, że do łódki wpada woda.

Krowa łaciata