Darmowe gry online


Kategoria: ‘Gry bajkowe’

Arkanoid Spongboba

W tej grze naszym zadaniem jest odbijanie za pomocą Spongeboba ślimaka, który rozbija bloczki z morskiego świata. Uważajcie na spadające przedmioty, gdyż niektóre są przydatne, a niektóre wręcz przeciwnie, utrudniają tylko grę.

Arkanoid Spongboba

Scooby Doo i Shaggy – kryjówka w teatrze

Tym razem, Scooby Doo i Shaggy trafili do piwnicy w teatrze. Ich jedynym ratunkiem przed goniącym ich duchem jest przebraniem się tak samo jak stojące tam manekiny i nadzieja, że duch ich nie rozpozna.

Krowa łaciata

Scooby Doo w strasznym zamku

Scooby Doo stoi przed cięż2kim zadaniem. Musi samotnie przeszukać opuszczony zamek, gdyż gdzieś tam są przetrzymywani jego przyjaciele. W czasie szukania musi działać tak, by stopować ducha, który chce go przestraszyć.

Krowa łaciata

Zygzak McQueen

W tej kolorowance mamy do pomalowania i do podrasowania bohatera bajki Disneya “Auta”, czyli Zygzaka McQueena najszybszego szosowego rajdowca.

Krowa łaciata

Ben 10 walka z czasem

Ben 10 staje przed kolejnym wyzwaniem. Staje na przeciw wielu wrogom i wielu przeszkodom do pokonania. Stawia im czoła. Za pomocą Omnitrixa zmieniajcie się w Dzikopyska, Inferno, Dzikie Pnącze i Kulopłota, i używajcie ich kosmicznych umiejętności, by pokonać wrogów. Pamiętajcie jednak, że energia Omnitrixa się wyczerpuje i należy używać go w odpowiednich momentach.

Krowa łaciata

Ben 10 misja w jaskiniach

Ben 10 jako młody chłopak musi stawiać czoła złu i wielu niebezpiecznym sytuacjom. Tym razem niebezpieczna przygoda czeka go w jaskiniach, ale i z tej trudnej sytuacji postara się znaleźć wyjście. Zbieranie symboli dodaje mu mocy i sprawia, że za pomocą Omnitrixa zmienia się w kosmitów. Pomóż mu i Ty i toruj mu drogę do wyjścia.

Krowa łaciata

Ucieczka Scoobiego i Shaggiego na rzece

Jak to zawsze bywa Scooby Doo i jego przyjaciel Shaggi uciekają przed goniącymi ich zjawami, duchami czy innymi potworami. Nie inaczej jest teraz. Tym razem znaleźli się na rzece i uciekają motorówką. Muszą zbierać silniki, które dodają im prędkości, a także unikać przeszkód, które znacznie ich zwalniają i powodują to, że do łódki wpada woda.

Krowa łaciata

Gra halloween – dekorowanie dyni

Gra Halloween z dynią w roli głównej, a my mamy ją przygotować do występu. Używając wyobraźni i dostępnych przedmiotów i gadżetów, takich jak kapelusze, skrzydła czy wielkie zęby stwórzcie własną wersję Hallowenowej Dyni.

Krowa łaciata