Darmowe gry online


Kategoria: ‘Gry dla chłopców’

Gra dźwig i ciężąrówka

W tej grze typowej dla chłopców naszym zadaniem będzie załadunek skrzyń na ciężarówkę gotową do odjazdu. Należy tak operować dźwigiem, który ma ramię zakończone silnym magnezem, by ładować skrzynie w jak najkrótszym czasie na ciężarówkę w wyznaczone miejsca.


Koszykówka – Slam Dunk

Jak sama nazwa gry wskazuje, naszym zadaniem jest jak najefektowniejsze zapakowanie piłki z góry do kosza. Wykonujcie sekwencję ruchów tak, aby dostać jak największą liczbę punktów, a co za tym idzie zrobić świetną pakę.

Arkanoid Spongboba

Gra jazda na deskorolce

Naszym głównym zadaniem w tej grze jest jazda na deskorolce i rozdawanie zakupów ludziom czekającym na nie na poboczu, w zamian za co dostaniemy pieniądze. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na przedmioty porozrzucane na jezdni, którą jedziemy, gdyż łatwo możemy skończyć naszą jazdę.

Krowa łaciata

Szalony pingwin Rambo

W tej grze głównym bohaterem jest pingwin Rambo. Rusza on na bój z wieloma przeciwnikami uzbrojonymi po zęby. Pingwin Rambo też nie może narzekać na brak broni. Za zostawiane przez przeciwników pieniądze może kupić wiele rodzajów broni i amunicji. Pokonani wrogowie zostawiają oprócz pieniędzy również apteczki, naboje.

Krowa łaciata

Rzuty wolne Roberto Baggio

W tej grze wcielamy się w jednego z najlepszych egzekutorów rzutów wolnych w historii piłki nożnej – Roberto Baggio. Naszym zadaniem jest strzelanie bramek bezpośrednio z rzutów wolnych, bądź wrzucanie piłki tak, aby nasi partnerzy w polu karnym wykorzystali nasze podanie.

Krowa łaciata

Rzuty karne – mistrzostwa świata 2010

W tej grze naszym zadaniem jest skuteczne wykorzystywanie rzutów karnych i oczywiście ich bronienie, w czasie wykonywania ich przez przeciwników. Zimna krew i skuteczność pozwoli dojść do finału, a wtedy już zostanie tylko jedna zwycięska seria jedenastek, by zostać mistrzami świata.

Krowa łaciata

Nawadnianie farmy

W tej grze naszym zadaniem jest doprowadzenie wody do potrzebującej jej zwierząt i roślin, za pomocą rurociągów, które należy poustawiać w odpowiednim czasie.

Krowa łaciata

Zniszcz zamek 2

Naszym zadaniem jest niszczenie zajazdów, grodów, zamków i zabicie rodzin królewskich i króli, którzy się w tych fortyfikacjach kryją. Zajmijcie wszystkie tereny i stańcie się jedynymi władcami tych ziem.

Krowa łaciata

Gra samolot

Ta śmieszna gra polega na osiąganiu jak największych odległości w lataniu samolotem. Za każdy skok otrzymujemy wynagrodzenie, pieniądze, za które możemy kupić unowocześnienia i części do naszego samolotu, by jeszcze dalej latać. Dodatkowo możemy się dorobić trików, takich jak na przykład beczka.

Krowa łaciata

Wyścigi małpek

Te wyścigi to walka o zwycięstwo za wszelką cenę. Małpki nie przebierają w środkach, gdyż liczy się tylko zwycięzca. Strzelajcie do przeciwników, zbierajcie bonusy, przeskakujcie nad przeszkodami i pułapkami i używajcie turbo dopalania, by być pierwszymi na mecie.

Krowa łaciata