Darmowe gry online


Kategoria: ‘Gry na czas’

Gra Mikołaj i zabawki

Naszym zadaniem, a raczej zadaniem Świętego Mikołaja jest łapanie spadających z nieba prezentów. Za złapane prezenty dostawać będziecie punkty, które umożliwią przejście do kolejnych etapów. Pamiętajcie, żeby nie łapać śnieżnych kulek, gdyż one zabierają punkty.


Gra dźwig i ciężąrówka

W tej grze typowej dla chłopców naszym zadaniem będzie załadunek skrzyń na ciężarówkę gotową do odjazdu. Należy tak operować dźwigiem, który ma ramię zakończone silnym magnezem, by ładować skrzynie w jak najkrótszym czasie na ciężarówkę w wyznaczone miejsca.


Gra Czarownica

W lesie grasuje czarownica. Wszystkie samotnie chodzące po lesie dzieci powinny się gdzieś schować, albo jak najszybciej stamtąd uciekać. Celem czarownicy jest zbieranie dzieci i umieszczanie ich w garnku, w którym gotuje zupę.

Arkanoid Spongboba

Gra kulki – Halloween

W tej kolejnej odsłonie gry w kulki, naszym zadaniem jest również dobieranie w trójki tych samych kulek, tylko, że w tej sytuacji zamiast kolorów mamy do dyspozycji dynie, zombie, diabełki, czaszki, duchy i sowy.

Gra kulki - Halloween

Gra robienie hamburgerów

Tym razem będziemy robić hamburgery. W barze szybkim jedzeniem liczy się czas wykonania potrawy, tym razem hamburgerów, zgodnie z zamówieniem. Nad tym będzie czuwał szef kuchni, który będzie nam podawał składniki, których mamy użyć do danego hamburgera.

Krowa łaciata

Gra w kulki

W tej grze w kulki trzeba wykazać się celnością, logicznym myśleniem i koncentrację przez całą grę, aby umieszczać kulki tak, by tworzyły łańcuszki po co najmniej 3 obok siebie tego samego koloru, co umożliwi nam zdobywanie punktów i granie bez końca. Uwaga ta gra strasznie wciąga.

Krowa łaciata

Gra zuma Asteków

Tak jak w każdej grze z serii Zuma, naszym zadaniem jest trafianie odpowiednim kolorem kulki w wężyka, poruszającego się po planszy, tak, by trzy kulki w jednym kolorze były obok siebie.

Krowa łaciata

Misiek na rybach

Ta gra polega na łowieniu ryb. Misiek, żeby przejść do kolejnej rundy musi złowić określoną ilość ryb, za które dostanie pieniądze. Pływanie w obie strony oraz oczywiście używanie harpuna to jego sposoby na udane połowy.

Krowa łaciata

Nawadnianie farmy

W tej grze naszym zadaniem jest doprowadzenie wody do potrzebującej jej zwierząt i roślin, za pomocą rurociągów, które należy poustawiać w odpowiednim czasie.

Krowa łaciata