Darmowe gry online


Kategoria: ‘Gry samochodowe’

Gra dźwig i ciężąrówka

W tej grze typowej dla chłopców naszym zadaniem będzie załadunek skrzyń na ciężarówkę gotową do odjazdu. Należy tak operować dźwigiem, który ma ramię zakończone silnym magnezem, by ładować skrzynie w jak najkrótszym czasie na ciężarówkę w wyznaczone miejsca.


Wyścigi małpek

Te wyścigi to walka o zwycięstwo za wszelką cenę. Małpki nie przebierają w środkach, gdyż liczy się tylko zwycięzca. Strzelajcie do przeciwników, zbierajcie bonusy, przeskakujcie nad przeszkodami i pułapkami i używajcie turbo dopalania, by być pierwszymi na mecie.

Krowa łaciata

Gra śmieciarka

Ta śmieciarka ma dowieźć śmieci do przetwórni. Żeby tego dokonać, załadujcie je w fabryce, a następnie dowieźcie do przerobienia. Droga do przetwórni wiedzie jednak, przez bardzo górzysty teren i pełna jest wybojów, nierówności, wzniesień i spadów, co bardzo utrudnia jazdę, gdyż śmieci mogą wypaść z paki, a dodatkowo nie ma na to zbyt dużo czasu. Jeżeli to się uda wyładujcie je w przetwórni.

Krowa łaciata

Jazda wyczynowa motorem w zimę

W tej grze naszym zadaniem jest pokonanie trasy przejazdu na motorze wyczynowym. Nie jest to proste, gdyż przeszkodami są domki, samochody, pagórki i innego rodzaju wzniesienia trudne do pokonania. Należy wykazać się nie lada wyczuciem, jak również równowagą, by pokonywać te trasy i przechodzić do kolejnych etapów w tych wyczynowych zawodach na motorze.

Krowa łaciata

Szalone wyścigi zwierząt

W tej grze w szranki stają zwierzaki, takie jak Panda, Pingwin, Miś czy Pies. W swoich samochodach mają nie lada zabawki. Wciskają gaz do dechy i jadą jak najszybciej do mety. Zbierając po drodze różne gadżety, wzbogacają swój arsenał, za pomocą którego skutecznie przeszkadzają swoim przeciwnikom dotarcie do mety. Bądźcie pierwsie i przechodźcie do kolejnych etapów.

Krowa łaciata