Darmowe gry online


Kategoria: ‘Gry śmieszne’

Gra Mikołaj i zabawki

Naszym zadaniem, a raczej zadaniem Świętego Mikołaja jest łapanie spadających z nieba prezentów. Za złapane prezenty dostawać będziecie punkty, które umożliwią przejście do kolejnych etapów. Pamiętajcie, żeby nie łapać śnieżnych kulek, gdyż one zabierają punkty.


Walka kota z psem

W tej grze naszym zadaniem jest rzucanie z wyczuciem przedmiotami w przeciwnika za płotem. Należy pamiętać o sile wiatru, żeby dobrze wyczuć siłę rzutu. Do walki stają pies i kot, odwieczni wrogowie.

Arkanoid Spongboba

Gra Czarownica

W lesie grasuje czarownica. Wszystkie samotnie chodzące po lesie dzieci powinny się gdzieś schować, albo jak najszybciej stamtąd uciekać. Celem czarownicy jest zbieranie dzieci i umieszczanie ich w garnku, w którym gotuje zupę.

Arkanoid Spongboba

Gra jazda na deskorolce

Naszym głównym zadaniem w tej grze jest jazda na deskorolce i rozdawanie zakupów ludziom czekającym na nie na poboczu, w zamian za co dostaniemy pieniądze. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na przedmioty porozrzucane na jezdni, którą jedziemy, gdyż łatwo możemy skończyć naszą jazdę.

Krowa łaciata

Nawadnianie farmy

W tej grze naszym zadaniem jest doprowadzenie wody do potrzebującej jej zwierząt i roślin, za pomocą rurociągów, które należy poustawiać w odpowiednim czasie.

Krowa łaciata

Scooby Doo i Shaggy – kryjówka w teatrze

Tym razem, Scooby Doo i Shaggy trafili do piwnicy w teatrze. Ich jedynym ratunkiem przed goniącym ich duchem jest przebraniem się tak samo jak stojące tam manekiny i nadzieja, że duch ich nie rozpozna.

Krowa łaciata

Scooby Doo w strasznym zamku

Scooby Doo stoi przed cięż2kim zadaniem. Musi samotnie przeszukać opuszczony zamek, gdyż gdzieś tam są przetrzymywani jego przyjaciele. W czasie szukania musi działać tak, by stopować ducha, który chce go przestraszyć.

Krowa łaciata

Zniszcz zamek 2

Naszym zadaniem jest niszczenie zajazdów, grodów, zamków i zabicie rodzin królewskich i króli, którzy się w tych fortyfikacjach kryją. Zajmijcie wszystkie tereny i stańcie się jedynymi władcami tych ziem.

Krowa łaciata

Gra samolot

Ta śmieszna gra polega na osiąganiu jak największych odległości w lataniu samolotem. Za każdy skok otrzymujemy wynagrodzenie, pieniądze, za które możemy kupić unowocześnienia i części do naszego samolotu, by jeszcze dalej latać. Dodatkowo możemy się dorobić trików, takich jak na przykład beczka.

Krowa łaciata

Wyścigi małpek

Te wyścigi to walka o zwycięstwo za wszelką cenę. Małpki nie przebierają w środkach, gdyż liczy się tylko zwycięzca. Strzelajcie do przeciwników, zbierajcie bonusy, przeskakujcie nad przeszkodami i pułapkami i używajcie turbo dopalania, by być pierwszymi na mecie.

Krowa łaciata