Darmowe gry online


Kategoria: ‘Gry strzelanie’

Bałwanek w akcji

Zadaniem tego śmiesznego bałwanka jest takie ustawianie się i strzelanie z serpentyn, by rozbijać spadające z nieba kulki, a do tego uważać na nie, gdyż po trafieniu kulki się mnożą na kolejne mniejsze. Powodzenia.

Krowa łaciata

Szalony pingwin Rambo

W tej grze głównym bohaterem jest pingwin Rambo. Rusza on na bój z wieloma przeciwnikami uzbrojonymi po zęby. Pingwin Rambo też nie może narzekać na brak broni. Za zostawiane przez przeciwników pieniądze może kupić wiele rodzajów broni i amunicji. Pokonani wrogowie zostawiają oprócz pieniędzy również apteczki, naboje.

Krowa łaciata

Zniszcz zamek 2

Naszym zadaniem jest niszczenie zajazdów, grodów, zamków i zabicie rodzin królewskich i króli, którzy się w tych fortyfikacjach kryją. Zajmijcie wszystkie tereny i stańcie się jedynymi władcami tych ziem.

Krowa łaciata

Gra helikopter – misja ratunkowa

Będąc pilotem helikoptera wojskowego musimy być przygotowanie na najtrudniejsze wyzwania. Tym razem celem naszej misji jest przebicie się za linię wroga, zniszczenie ich oddziałów obronnych, a także uratowanie zakładników przetrzymywanych we wrogich obozach.

Krowa łaciata

Wojna z maszynami

Nadeszła pora postawić opór robotom i maszynom z przyszłości, które przybyły na ziemię, by objąć ją we władanie. Zbierajcie bonusy, strzelajcie celnie i nie dajcie się trafić, by zwyciężyć mechanicznych najeźdźców.

Krowa łaciata

Powietrzna operacja

Tym razem stajemy do powietrznej walki w nietypowych maszynach. Mamy do wyboru 5 bardzo ciekawych statków latających, które w czasie misji, zbierając bonusy możemy dozbrajać i unowocześniać, a przyda się to gdyż z każdym przemierzanym metrem wrogów będzie coraz więcej. Powodzenia w tej powietrznej misji.

Krowa łaciata

Harry Potter i walka ze śmierciom

Harry Potter, odważny młody czarodziej, staje dziś przed trudnym zadaniem. Musi powstrzymać chcące go powstrzymać zjawy. To wysłannicy śmierci. Za pomocą różdżki, używaj magii, by powstrzymać nadchodzących przeciwników i staraj się stworzyć czarodziejskie pole osłony, którego śmierć nie jest w stanie pokonać.

Krowa łaciata

Gra strzelanie z łuku Jokerem

Ta gra z Jokerem w roli głównej polega na celnym strzelaniu do celu i zbieraniu dzięki temu puntów, które umożliwią przejście do kolejnego etapu gry. Są 32 poziomy, w których należy trafić w zróżnicowane cele. Sprawdźcie swoją celność.

Krowa łaciata