Darmowe gry online


Strojenie świątecznej choinki

Naszym zadaniem jest przystrojenie świątecznego drzewka, choinki. Do dyspozycji mamy wiele różnorodnych gadżetów i świecidełek takich jak: bombki, gwiazdki, łańcuchy, czy prezenty lub słodycze. Są tam również figurki Świętego Mikołaja, renifera i bałwanka. Przystrójcie najpiękniejsze drzewko.


Kolorowanka świąteczna – sanie Mikołaja

Ta gra kolorowanka przedstawia obrazek, na którym mamy do kolorowania ładną dziewczynę , która pomaga Świętemu Mikołajowi w pakowaniu prezentów na sanie. Jest również wielka choinka z mnóstwem ozdób.


Gra Mikołaj i zabawki

Naszym zadaniem, a raczej zadaniem Świętego Mikołaja jest łapanie spadających z nieba prezentów. Za złapane prezenty dostawać będziecie punkty, które umożliwią przejście do kolejnych etapów. Pamiętajcie, żeby nie łapać śnieżnych kulek, gdyż one zabierają punkty.


Arkanoid Spongboba

W tej grze naszym zadaniem jest odbijanie za pomocą Spongeboba ślimaka, który rozbija bloczki z morskiego świata. Uważajcie na spadające przedmioty, gdyż niektóre są przydatne, a niektóre wręcz przeciwnie, utrudniają tylko grę.

Arkanoid Spongboba

Gra arkanoid – zamarznięta kasa

Ta gra, jak każda gra typu arkanoid polega na niszczeniu bloków umieszczonych na planszy. Te tutaj bloki są zamrożone, a wewnątrz nich są pieniądze, złoto i diamenty, które należy zbierać, by otwierać kolejne etapy.

Krowa łaciata

Gra kulki – Halloween

W tej kolejnej odsłonie gry w kulki, naszym zadaniem jest również dobieranie w trójki tych samych kulek, tylko, że w tej sytuacji zamiast kolorów mamy do dyspozycji dynie, zombie, diabełki, czaszki, duchy i sowy.

Gra kulki - Halloween

Gra w kulki

W tej grze w kulki trzeba wykazać się celnością, logicznym myśleniem i koncentrację przez całą grę, aby umieszczać kulki tak, by tworzyły łańcuszki po co najmniej 3 obok siebie tego samego koloru, co umożliwi nam zdobywanie punktów i granie bez końca. Uwaga ta gra strasznie wciąga.

Krowa łaciata

Bańki mydlane

Zadaniem w tej grze jest utrzymanie na poziomie ekranu bańki mydlanej. Z biegiem czasu należy także uważać, by bańka nie trafiła w inną bańkę lub inny przemieszczający się obiekt.

Krowa łaciata

Arkanoid online

Naszym zadaniem jest tak, jak w każdej grze arkanoid odbijanie kulki tak, by nie wypadła oraz strącanie nią klocków pojawiających się na planszy. Dodatkowo możemy łapać różne spadające bonusy takie jak możliwość strzelania, przedłużenie deski lub wiele innych.

Krowa łaciata

Misiek na rybach

Ta gra polega na łowieniu ryb. Misiek, żeby przejść do kolejnej rundy musi złowić określoną ilość ryb, za które dostanie pieniądze. Pływanie w obie strony oraz oczywiście używanie harpuna to jego sposoby na udane połowy.

Krowa łaciata