Darmowe gry online


Arkanoid Spongboba

W tej grze naszym zadaniem jest odbijanie za pomocą Spongeboba ślimaka, który rozbija bloczki z morskiego świata. Uważajcie na spadające przedmioty, gdyż niektóre są przydatne, a niektóre wręcz przeciwnie, utrudniają tylko grę.

Arkanoid Spongboba

Gra arkanoid – zamarznięta kasa

Ta gra, jak każda gra typu arkanoid polega na niszczeniu bloków umieszczonych na planszy. Te tutaj bloki są zamrożone, a wewnątrz nich są pieniądze, złoto i diamenty, które należy zbierać, by otwierać kolejne etapy.

Krowa łaciata

Gra kulki – Halloween

W tej kolejnej odsłonie gry w kulki, naszym zadaniem jest również dobieranie w trójki tych samych kulek, tylko, że w tej sytuacji zamiast kolorów mamy do dyspozycji dynie, zombie, diabełki, czaszki, duchy i sowy.

Gra kulki - Halloween

Bałwanek w akcji

Zadaniem tego śmiesznego bałwanka jest takie ustawianie się i strzelanie z serpentyn, by rozbijać spadające z nieba kulki, a do tego uważać na nie, gdyż po trafieniu kulki się mnożą na kolejne mniejsze. Powodzenia.

Krowa łaciata

Gra w kulki

W tej grze w kulki trzeba wykazać się celnością, logicznym myśleniem i koncentrację przez całą grę, aby umieszczać kulki tak, by tworzyły łańcuszki po co najmniej 3 obok siebie tego samego koloru, co umożliwi nam zdobywanie punktów i granie bez końca. Uwaga ta gra strasznie wciąga.

Krowa łaciata

Bańki mydlane

Zadaniem w tej grze jest utrzymanie na poziomie ekranu bańki mydlanej. Z biegiem czasu należy także uważać, by bańka nie trafiła w inną bańkę lub inny przemieszczający się obiekt.

Krowa łaciata

Gra zuma Asteków

Tak jak w każdej grze z serii Zuma, naszym zadaniem jest trafianie odpowiednim kolorem kulki w wężyka, poruszającego się po planszy, tak, by trzy kulki w jednym kolorze były obok siebie.

Krowa łaciata

Arkanoid online

Naszym zadaniem jest tak, jak w każdej grze arkanoid odbijanie kulki tak, by nie wypadła oraz strącanie nią klocków pojawiających się na planszy. Dodatkowo możemy łapać różne spadające bonusy takie jak możliwość strzelania, przedłużenie deski lub wiele innych.

Krowa łaciata