Darmowe gry online


Walka kota z psem

W tej grze naszym zadaniem jest rzucanie z wyczuciem przedmiotami w przeciwnika za płotem. Należy pamiętać o sile wiatru, żeby dobrze wyczuć siłę rzutu. Do walki stają pies i kot, odwieczni wrogowie.

Arkanoid Spongboba

Misiek na rybach

Ta gra polega na łowieniu ryb. Misiek, żeby przejść do kolejnej rundy musi złowić określoną ilość ryb, za które dostanie pieniądze. Pływanie w obie strony oraz oczywiście używanie harpuna to jego sposoby na udane połowy.

Krowa łaciata

Nawadnianie farmy

W tej grze naszym zadaniem jest doprowadzenie wody do potrzebującej jej zwierząt i roślin, za pomocą rurociągów, które należy poustawiać w odpowiednim czasie.

Krowa łaciata

Wyścigi małpek

Te wyścigi to walka o zwycięstwo za wszelką cenę. Małpki nie przebierają w środkach, gdyż liczy się tylko zwycięzca. Strzelajcie do przeciwników, zbierajcie bonusy, przeskakujcie nad przeszkodami i pułapkami i używajcie turbo dopalania, by być pierwszymi na mecie.

Krowa łaciata

Latający indyk

Pomóżcie indykowi uciec z nad ogniska, nad którym się piecze. Wystrzelcie go jak najwyżej i jak najdalej, a następnie łapcie kukurydze, która da indykowi więcej sił, aby mógł machać swoimi niezbyt przygotowanymi do lotu skrzydłami i uciec z talerza.

Krowa łaciata